Zaczynamy!

Pomysł zrodził się równolegle w głowach Kuby i Przemka w styczniu. Niestety te głowy nie wspierają moduły Telepatia 1.o i musiało upłynąć trochę czasu zanim ich myśli się spotkały.

Gdzie? Głupie pytanie.

Na Flakerze.

Każdy z nas ma jakieś książki. Mniej lub bardziej potrzebne i takie, które się kurzą. Książki można sprzedać na aukcjach internetowych, oddać do biblioteki albo innej osobie. Właśnie to chcemy zrobić. Chcemy oddać nasze książki. Oddać osobom, które chcą pomóc innym.

Książki będziemy wystawiali na aukcjach. Uczestnicy aukcji w komentarzach będą mogli składać swoje ofert. Oferta – to nic innego jak kwota, którą Darczyńca zobowiąże się wpłacić na dowolny cel na SiePomaga.pl, po wygraniu aukcji. Każda oferta musi być wyższa o min. 1 zł od poprzedniej. Aukcja będzie trwała 72 godziny (liczone od czasu pojawienia się pierwszej oferty).

Książkę wyślemy zwycięzcy aukcji na nasz koszt, w momencie gdy wpłaci co najmniej zadeklarowaną kwotę na dowolny cel na SiePomaga.pl

Co dalej z książką? To jest w gestii zwycięzcy. Może ją zatrzymać dla siebie, może oddać do biblioteki, zwrócić do naszej puli. Nie mamy na to wpływu, ale zachęcamy do tego, aby ją „uwolnić„.

Możecie poczytać o zasadach aukcji, a jeżeli macie pytania, to wiecie gdzie nas szukać 🙂

Pamiętajcie, że zawsze możecie dokonać wpłaty na naszą zbiórkę na SiePomaga.pl, nawet wtedy jak nie uda Wam się wygrać aukcji, albo nie macie ochoty nic czytać.

Gdy czytasz te słowa, właśnie rozpoczyna się pierwsza specjalna aukcja na Flakerze.

Licytowana będzie książka Leszka Kołakowskiego: O co nas pytają wielcy filozofowie. Seria I

Aukcja potrwa tylko do godziny 20, więc spiesz się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.