Sztuka rozpoczynania – Guy Kawasaki

Sztuka rozpoczynania - Guy KawasakiJest to aukcja specjalna, która odbędzie się tylko na Facebooku w dniu 08.04.2010 o godzinie 21:00.

Stan książki:

Książka używana. Stan bardzo dobry. Okładka lekko zarysowana w kilku miejscach.

ISBN: 978-83-246-0802-7

Stron: 2q0

Wydawnictwo: OnePress, 2007

Wersja w twardej oprawie.

Opis:

Przewodnik pełen skutecznych i sprawdzonych rad dla początkujących Podejmij wyzwanie rzucone Ci przez świat Nie cofaj się przed trudnymi projektami Odważnie sięgaj gwiazd Do biegu, gotowy&…, START! Każde przedsięwzięcie zaczyna się od marzenia, idei, inspiracji albo obsesji. Jednak droga od pomysłu do jego realizacji jest długa, kręta i wyboista. Zapał szybko gaśnie, a to, co wydawało się wspaniałym planem gwarantującym sukces, nagle staje się mdłe, nijakie i bez wyrazu. Dlatego tak ważne jest, żeby już na samym początku opracować skuteczny scenariusz działania i ściśle się go trzymać. Ta książka pomoże Ci zrealizować każdy projekt, bez względu na to, czy chodzi o nowy produkt, usługę, firmę, dział czy organizację. Znajdziesz w niej odpowiedzi na dręczące Cię pytania i wsparcie niezbędne do tego, aby przeprowadzić projekt do końca. Dowiedz się, jak: wytrzasnąć spod ziemi pieniądze dla swojej firmy, otaczać się najlepszymi pracownikami, zbudować silną markę, zabłysnąć w mediach, rozłożyć konkurencję na łopatki.

Stworzyłem markę znaną na całym świecie, ale po przeczytaniu tej książki miałem niepohamowaną ochotę rzucić moją firmę i zacząć wszystko od początku. Książka Guya odkryła przede mną tyle rzeczy, o których nie miałem pojęcia, i rozwiała tyle moich iluzji, że czytałem ją jak najlepszą powieść. Chciałbym być bankiem, do którego zwrócą się ludzie po jej przeczytaniu.

Jay Conrad Levinson, autor książek z serii „Marketing partyzancki”

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbędzie się tylko na Facebooku w dniu 08.04.2010 o godzinie 21:00.

2 odpowiedzi na “Sztuka rozpoczynania – Guy Kawasaki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.