Pomóżmy młodej pisarce

Z pewnością wiecie, że naszą zbiórką wspieramy młode talenty. Jedną z osób, które pośrednio wspieramy jest Ewelina Jurga. Ewelina jest młodą i początkującą pisarką.

Chcemy pomóc rozwijać jej talent dlatego też wspólnie z Eweliną i Fundacją Vide Supra przygotowaliśmy specjalną aukcję, na której będziecie mogli wylicytować książkę Eweliny. Jest to zbiór opowiadań.

Wydanie, które z pewnością za kilka lat będzie bezcenne 🙂

Na zachętę, nagraliśmy film 🙂

Aukcja rozpocznie się 1 września i potrwa tydzień. Skończy się w czwartek 8 września o godzinie 13:00. Prosimy Was – dajcie znać swoim znajomym, szefom – komukolwiek. Liczymy na dobrą zabawę, mnóstwo osób i mamy nadzieję, że tą aukcją uda nam się zebrać pieniądze na stypendium dla co najmniej jednego talentu. Jedno stypendium to 2000 zł. Wierzymy, że wspólnie damy radę!

Aukcję zaczynamy od 10 zł i przebijamy również o 10 zł.

Jeżeli boicie się, że nagle stracicie dostęp do internetu albo nie będziecie mogli być z nami na finał aukcji, albo chcecie pozostać anonimowi – zgłoście się do nas. Przed aukcją oraz w trakcie jej trwania – będziemy licytować w Waszym imieniu, zgodnie z Waszą dyspozycją.

Kontakt: przemek.komorowski@gmail.com

Aukcja odbędzie się w komentarzach do wpisu, który opublikujemy 1 września..

Zwycięzca, oprócz książki Eweliny otrzyma od nas możliwość umieszczenia reklamy (125×125) w serwisie CzytaszPomagasz.pl do końca roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.