Mark Alpert – Teoria ostateczna

Książkę otrzymaliśmy od ekipy serwisu LubimyCzytać.pl, za co serdecznie im dziękujemy!

Stan książki:

Książka jest nowa.

ISBN: 978-83-7414-490-2
Stron: 448

Wydawnictwo: W.A.B.

Opis z okładki:

Czy ciąg szesnastu cyfr może zagrozić istnieniu naszej cywilizacjia David Swift, były student fizyki, a obecnie profesor na wydziale historii nauki, zostaje wezwany do szpitala, by zobaczyć się ze swoim mentorem. Siedemdziesięciodziewięcioletni Hans Kleinman, światowej sławy badacz, asystent Einsteina, został napadnięty, był torturowany i właśnie umiera. Przed śmiercią wypowiada słowa: Einheitliche Feldtheorie a teoria ostateczna a i podaje uczniowi ciąg cyfra Od tej chwili David staje się zwierzyną łowną. Poluje na niego zarówno FBI, jak i płatny morderca działający na zlecenie tajemniczych mocodawców. Gdy w niewyjaśniony sposób giną dwaj inni współpracownicy Einsteina, David z pomocą dawnej znajomej, profesor fizyki, postanawia rozwiązać zagadkę teorii ostatecznej. Czy zwykły człowiek jest w stanie pokrzyżować plany najbardziej wpływowych ludzi na świeciea Jak uchronić świat przed konsekwencjami największego odkrycia w historii naukia Alpert brawurowo splata wątki naukowe, polityczne i kryminalne, nie zostawiając przy tym suchej nitki na FBI. Powieść zarówno dla wielbicieli thrillerów, jak i dla pasjonatów najnowszych odkryć naukowych. Kod Leonarda da Vinci z fizyką w tle. Genialne. aThe New York Timesa Wow! Einstein zachwyciłby się tą książką. świetnie napisany thriller. Polityczny, naukowy, a jednocześnie zabawny. Einstein zawsze marzył o tym, że odkryje jednolitą teorię, która wyjaśni zasady działania sił natury. Teoria ostateczna sprawiła, że konieczność tych poszukiwań staje się na nowo aktualna. Walter Isaacson, autor książki Einstein. Jego życie, jego wszechświat Rozkosznie wybuchowy pomysł. Douglas Preston

Cena wywoławcza: 20 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbędzie się w serwisie Facebook w dniu od godziny 20:00 w dniu 28.04 do godziny 21:00 w dniu 29.04.2010.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Książkę na licytację otrzymaliśmy od ekipy serwisu LubimyCzytać.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.