Mariola Zaczyńska – Jak to robią twardzielki

Kolejna książka z autografem, tym razem od Marioli Zaczyńskiej „Jak to robią twardzielki”. Książka miała swoją premierę kilka dni temu.

Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 8 czerwca.

O książce:

Twardzielki… Kochają, płaczą, przyjaźnią się i rozpaczają, jak my wszyscy.
Tylko bardziej! I, jak przychodzi co do czego, tęsknią do… silnych męskich ramion. Problem w tym, że faceci boją się twardzielek. Jak na komedię przystało, przez powieść przewija się prawdziwa plejada twardzielek i twardzieli, których perypetie bawią do łez, ale i do łez wzruszają.
Kto jest bardziej „twardy”? Dziennikarka wściekła na ród męski; policjantka tropiąca oszusta matrymonialnego, czy pani naukowiec przekonana o swej nieatrakcyjności? A może zabójczo nieprofesjonalna reporterka, której wpadki uczyniły z niej gwiazdę telewizji? Jeśli sięgasz po tę książkę, na pewno jesteś twardzielką. Tylko jeszcze o tym nie wiesz.

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 8 czerwca do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *