Mariola Zaczyńska – Jak to robią twardzielki

Kolejna książka z autografem, tym razem od Marioli Zaczyńskiej „Jak to robią twardzielki”. Książka miała swoją premierę kilka dni temu.

Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 8 czerwca.

O książce:

Twardzielki… Kochają, płaczą, przyjaźnią się i rozpaczają, jak my wszyscy.
Tylko bardziej! I, jak przychodzi co do czego, tęsknią do… silnych męskich ramion. Problem w tym, że faceci boją się twardzielek. Jak na komedię przystało, przez powieść przewija się prawdziwa plejada twardzielek i twardzieli, których perypetie bawią do łez, ale i do łez wzruszają.
Kto jest bardziej „twardy”? Dziennikarka wściekła na ród męski; policjantka tropiąca oszusta matrymonialnego, czy pani naukowiec przekonana o swej nieatrakcyjności? A może zabójczo nieprofesjonalna reporterka, której wpadki uczyniły z niej gwiazdę telewizji? Jeśli sięgasz po tę książkę, na pewno jesteś twardzielką. Tylko jeszcze o tym nie wiesz.

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 8 czerwca do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.