Mariola Zaczyńska – Gonić króliczka

Kolejna książka od Marioli Zaczyńskiej. Tym razem będzie to książka: „Gonić króliczka”. Oczywiście z autografem. Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 8 lipca.

O książce:

Jagoda Kalita ma wyjątkowego pecha. Nie dość, że zamiast pójść do przyzwoitej pracy w biurze albo w banku – napisała książkę, to w dodatku jej powieść okazała się sukcesem. Teraz dziewczyna wpadła w szpony marketingu i mediów, zaś te – jak złapią – żywej jej nie wypuszczą. A ponieważ nieszczęścia są jak kibice (chodzą stadami) na horyzoncie pojawił się mężczyzna. Nie tylko przystojny i inteligentny, jeszcze bogaty! Ale jak można marzyć o prawdziwej miłości, gdy wokół trzaskają flesze, a na ulicy czatują na ciebie paparazzi?
Media i gierki męsko-damskie, kłamstewka polityków i pokrzykiwania feministek – oto nie tylko dowcipny portret naszych czasów. To przede wszystkim pełen ciepła i humoru romans, którego nie wymyśliłaby Rodziewiczówna. Ale Mariola Zaczyńska – dlaczego nie…

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 8 lipca do godziny 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.