Komu pomagamy: Młode talenty – Fundacja Vide Supra

Co jakiś czas, w ramach naszej akcji będziemy organizowali zbiórki na konkretne cele. Aktualnie zbieramy na stypendium dla młodych talentów, którym pomaga Fundacja Vide Supra.

Fundacja działa od 2006 roku. Pomaga przede wszystkim młodym, utalentowanym dzieciom i młodzieży z domów dziecka, placówek opiekuńczych i rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Fundacja prowadzi Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest wspieranie dzieci i młodzieży. Aktualnie fundacja opiekuje się 23 osobami. Każda z tych osób otrzymuje wsparcie finansowe, które może przeznaczyć na różne potrzeby związane ze swoim rozwojem np. kursy doszkalające, książki, materiały plastyczne itp. Roczne stypendium dla jednej osoby to 2000 zł.

Dodatkowo fundacja organizuje warsztaty, w trakcie których dzieci uczą się jak zwiększać swoją koncentrację, opanować stres, szybo się uczyć i efektywnie korzystać ze swoich umiejętności.

Fundacja podejmuje również inne działania w ramach realizacji swoich celów np. Rozmowy o karierze czy też Wolskie forum oświatowe.

Zachęcamy Was do wsparcia Fundacji Vide Supra, np. biorąc udział w naszych aukcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.