Hubert Hurbański – PRacownik

Wspólnie z Wydawnictwem Albatros zapraszamy Was na aukcję książki Huberta Hurbańskiego „PRacownik”. Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 12 sierpnia.

O książce:

„PRacownik” – jest pierwszą i dotychczas jedyną w historii literatury polskiej powieścią fabularną, której akcja rozgrywa się w środowisku prywatnych agencji Public Relations. Dzięki tej książce w przyjemny i niebanalny sposób wkracza się w rzeczywistość branży PR, mechanizmy budowania medialnego wizerunku firm i korporacji oraz promocji poszczególnych marek znanych z Internetu, pierwszych stron gazet i magazynów („step by step”).
„PRacownik” otwiera oczy na bliskie zależności i wspólne interesy istniejące pomiędzy dziennikarzami (mediami) a PR-em, o których zwykły czytelnik prasy nie ma najmniejszego pojęcia! Ponadto i przede wszystkim powieść pt. „PRacownik” czyta się jednym tchem w każdym miejscu i w czasie!
Dzięki tej książce zaczyna się rozumieć, że bez względu na wykonywany zawód i jego prestiż, człowiek decydując się na bycie „pracownikiem”, zaczyna budować swój własny wizerunek, staje się PR-owcem swojego stylu życia, aż do chwili, gdy dociera do niego, że nie ma ucieczki od wykreowanego wizerunku… Taki człowiek pewnego dnia budzi się i wie, że nie jest już sobą, jest „pracownikiem”.

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 12 sierpnia do godziny 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.