Frederick Forsyth – Mściciel

Kto lubi Forsytha, wie czego się spodziewać. Dla mnie to było małe rozczarowanie. Może przez to, że wstęp był zbyt długi, a może to coś innego? Polecam wielbicielom gatunku.

Stan książki:

Książka jest w dobrym stanie.

ISBN: 83-7359-141-9
Stron: 415

Wydawnictwo: Wydwnictwo Albatros, A. Kuryłowicz, 2004

Opis z okładki:

Mistrz politycznego thrillera powraca w wielkim stylu – superbestsellerem Mściciel . Powieścią, w której odnajdziemy wszystkie najważniejsze cechy jego pisarskiego stylu: precyzyjną intrygę z zaskakującym zakończeniem, nieoczekiwane zwroty akcji i niezwykłą dbałość o szczegóły faktograficzne, które w niewidoczny sposób splatają się z fikcją literacką. Młody amerykański pracownik agencji humanitarnej, Billy Colenso, zostaje brutalnie zamordowany na terenie dawnej Jugosławii. Jego dziadek, kanadyjski miliarder Steve Edmond, pragnie zemsty. Poszukując zabójców Billy’ego, nawiązuje kontakt z byłym żołnierzem tajnej jednostki armii USA, prawnikiem Calem Dexterem, znanym w pewnych kręgach jako „Mściciel”, który podejmuje się zadania schwytania zabójcy i dostarczenia go wymiarowi sprawiedliwości. Z Belgradu trop prowadzi na Bliski Wschód i dalej do dżungli Ameryki Centralnej. Wkrótce Dexter sam staje się zwierzyną.

Cena wywoławcza: 5 zł
Jak wziąć udział w aukcji?
  1. W komentarzu deklarujesz kwotę, jaką przeznaczysz na cel charytatywny w serwisie SiePomaga.pl.
  2. Przebijać można o min. 1 zł. Oferty podajemy w pełnych złotówkach.
  3. Aukcja trwa 72 godziny, liczone od momentu pojawienia się pierwszej oferty.
  4. Po wygraniu aukcji, dokonujesz wpłaty publicznej na dowolny cel harytatywny w serwisie SiePomaga.pl, jeżeli nie wiesz jaki cel wesprzeć – wesprzyj naszą zbiórkę.

18 odpowiedzi na “Frederick Forsyth – Mściciel”

  1. @Kamil – gratulacje. Kolejna świetna aukcja 🙂 Procedurę znasz doskonale 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.