Diuna: Dżihad Butleriański – Brian Herbert, Kevin J. Anderson

Diuna: Dżihad Butleriański - Brian Herbert, Kevin J. AndersonW komentarzach, deklarujesz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na dowolny cel charytatywny w serwisie SiePomaga.pl. Jeżeli wygrasz aukcję i dokonasz wpłaty publicznej otrzymasz od nas książkę. Za przesyłkę nie płacisz. Jeżeli nie wiesz jaki cel wesprzeć – wesprzyj naszą zbiórkę. Więcej informacji.

Moja opinia:

Pierwsza część nowego cyklu o Diunie, pisana przez syna Franka Herberta. Nowy cykl jest poświęcony wydarzeniom, które rozegrały się przed historią opowiedzianą w Diunie. Niestety książki nie przeczytałem, bo do tej pory nie udało mi się skończyć cyklu Diuna.

Stan książki:

Książka używana. W bardzo dobrym stanie. Czasami w księgarniach można znaleźć książki w gorszym. Okładka: twarda.

ISBN: 978-83-7510-0

Stron: 696

Wydawnictwo: Rebis, 2008

Opis z okładki:

Trwający setki lat bój ludzi z myślącymi maszynami wkracza w ostatnie stadium. Omnius – demoniczny komputerowy wszechumysł – oraz służący mu Tytani i roboty z Zsynchronizowanych Światów nieubłaganie zyskują przewagę, wykorzystując wady rodzaju ludzkiego. Ostatnią nadzieją mieszkańców Ligi Szlachetnych i Niezrzeszonych Planet są wojskowy przywódca Xavier Harkonnen, jego narzeczona Serena Butler i błyskotliwy naukowiec Tio Holtzman. Brutalnej sile maszyn ludzie mogą przeciwstawić jedynie swą nieograniczoną wyobraźnię, dar współczucia, wrodzony geniusz oraz niegasnące nadzieję i miłość. To musi wystarczyć. Tymczasem na odległej, niemal zapomnianej planecie Arrakis kupcy odkrywają dobrodziejstwo nieznanej przyprawy – melanżu… Edycja bogato ilustrowana niezwykłymi grafikami Wojciecha Siudmaka.

Cena wywoławcza: 20 zł

W komentarzach, deklarujesz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na dowolny cel charytatywny w serwisie SiePomaga.pl. Jeżeli wygrasz aukcję i dokonasz wpłaty publicznej otrzymasz od nas książkę. Za przesyłkę nie płacisz. Jeżeli nie wiesz jaki cel wesprzeć – wesprzyj naszą zbiórkę. Więcej informacji.

Aukcję wygrała Kamelia, która postanowiła pozostawić książkę w puli CzytaszPomagasz. Dziękujemy!

Książka została ponownie wystawiona na specjalnej aukcji w serwisie Facebook. Aukcję wygrał Daniel Aduszkiewicz, który przekazał książkę do puli nagród zabawy 52 cytaty. Dziękujemy!

7 odpowiedzi na “Diuna: Dżihad Butleriański – Brian Herbert, Kevin J. Anderson”

  1. @Kamelia – widzę, że chcesz mieć każdą książkę, którą wystawiamy 🙂

  2. No więc właśnie i czekam na godnych sobie Licytantów 😀
    Chyba przez weekend wezmę się za reklamę waszej akcji, bo mi tu smutno tak samej 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.