Antonina Kostrzewa – Zawstydzeni, czyli skazani na.. Samotność

Tym razem naszą akcję wsparła Antonina Kostrzewa, która przekazała swoją książkę wraz z autografem. Książkę „Zawstydzeni, czyli skazani na.. Samotność” możecie już licytować na naszej aukcji na Facebooku. Aukcja zakończy się 24 czerwca o 21:00.

Kolejna książka, którą otrzymaliśmy od Katarzyny Nowak na naszą aukcję. Tym razem jest to jej najnowsza książka „Kasika Mowka.  Zwycięzca aukcji otrzyma książkę wraz z autografem autorki. Aukcja już trwa i skończy się o 21:00 w dniu 17 czerwca 2010.

O książce:
Analiza życia ludzi chorobliwie nieśmiałych. Ich codzienne trudności oraz próby pokonania własnych słabości. Autorka stara się pokazać czytelnikom to, czego często nawet nie próbują się domyślić: „Co naprawdę myśli nieśmiała osoba i dlaczego zachowuje się w ten, a nie w inny sposób”.
Książka składa się z czterech części w dwóch tomach. Wszystkie części odnoszą się do różnych okresów życia głównych bohaterów, od lat dzieciństwa do późnej starości, a tematem łączącym wszystkie jest oczywiście… wiadomo co.

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 24.06.20010 do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *