Antonina Kostrzewa – Zawstydzeni, czyli skazani na.. Samotność

Tym razem naszą akcję wsparła Antonina Kostrzewa, która przekazała swoją książkę wraz z autografem. Książkę „Zawstydzeni, czyli skazani na.. Samotność” możecie już licytować na naszej aukcji na Facebooku. Aukcja zakończy się 24 czerwca o 21:00.

Kolejna książka, którą otrzymaliśmy od Katarzyny Nowak na naszą aukcję. Tym razem jest to jej najnowsza książka „Kasika Mowka.  Zwycięzca aukcji otrzyma książkę wraz z autografem autorki. Aukcja już trwa i skończy się o 21:00 w dniu 17 czerwca 2010.

O książce:
Analiza życia ludzi chorobliwie nieśmiałych. Ich codzienne trudności oraz próby pokonania własnych słabości. Autorka stara się pokazać czytelnikom to, czego często nawet nie próbują się domyślić: „Co naprawdę myśli nieśmiała osoba i dlaczego zachowuje się w ten, a nie w inny sposób”.
Książka składa się z czterech części w dwóch tomach. Wszystkie części odnoszą się do różnych okresów życia głównych bohaterów, od lat dzieciństwa do późnej starości, a tematem łączącym wszystkie jest oczywiście… wiadomo co.

Cena wywoławcza: 15 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 24.06.20010 do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.