Agnieszka Lingas-Łoniewska – Bez przebaczenia

Od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej otrzymaliśmy cały zestaw: książkę „Bez przebaczenia” (wraz z autografem), zakładkę do książki oraz plakat.

Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 10 czerwca.

O książce:
On… od dziecka interesował się wojskiem i z nim związał swoje losy. Przystojny, honorowy i poukładany – podporucznik Piotr Sadowski. Ona- zwariowana, z głową pełną pomysłów, młoda artystka – Paulina Litwiak. Pokrętny los połączył ich ze sobą w małym mieście, do którego dziewczyna przyjeżdża po śmierci matki, by zamieszkać z ojcem. Ten okazuje się człowiekiem zimnym, dominującym i nieprzystępnym. Skrywa przed córką rodzinną tajemnicę. Wyraźnie przeszłość jego i matki Pauliny nie jest wcale taka, jakiej obraz ma w głowie dziewczyna. Przez „przypadek” główna bohaterka poznaje chłopaka o pięknych zielonych oczach, którym jest oczarowana. Dzięki niemu Paulinie udaje się uporać z demonami przeszłości. Jednakże szereg dramatycznych wydarzeń doprowadza do wyjazdu Pauliny. I gdy obydwoje tak strasznie cierpią po rozstaniu, przeznaczenie znowu daje o sobie znać, pozostawiając niespodziankę…

„Bez przebaczenia” to powieść dla tych, którzy chcą poznać siłę prawdziwej miłości. Umiejętnie prowadzona narracja, soczysty, a jednocześnie prosty w odbiorze język, niezwykle wciągająca fabuła i plastycznie kreowane postaci powodują, że czytelnik ma poczucie uczestnictwa w akcji, czuje, jakby był naocznym świadkiem występujących w książce wydarzeń. Obowiązkowa lektura dla wszystkich wrażliwych.

Jeszcze zapowiedź wideo:

Cena wywoławcza: 20 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 10 czerwca do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *