Agnieszka Lingas-Łoniewska – Bez przebaczenia

Od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej otrzymaliśmy cały zestaw: książkę „Bez przebaczenia” (wraz z autografem), zakładkę do książki oraz plakat.

Osoba, która zdecyduje się pomóc młodym talentom otrzyma książkę wraz z autografem. Aukcja już trwa i skończy się 10 czerwca.

O książce:
On… od dziecka interesował się wojskiem i z nim związał swoje losy. Przystojny, honorowy i poukładany – podporucznik Piotr Sadowski. Ona- zwariowana, z głową pełną pomysłów, młoda artystka – Paulina Litwiak. Pokrętny los połączył ich ze sobą w małym mieście, do którego dziewczyna przyjeżdża po śmierci matki, by zamieszkać z ojcem. Ten okazuje się człowiekiem zimnym, dominującym i nieprzystępnym. Skrywa przed córką rodzinną tajemnicę. Wyraźnie przeszłość jego i matki Pauliny nie jest wcale taka, jakiej obraz ma w głowie dziewczyna. Przez „przypadek” główna bohaterka poznaje chłopaka o pięknych zielonych oczach, którym jest oczarowana. Dzięki niemu Paulinie udaje się uporać z demonami przeszłości. Jednakże szereg dramatycznych wydarzeń doprowadza do wyjazdu Pauliny. I gdy obydwoje tak strasznie cierpią po rozstaniu, przeznaczenie znowu daje o sobie znać, pozostawiając niespodziankę…

„Bez przebaczenia” to powieść dla tych, którzy chcą poznać siłę prawdziwej miłości. Umiejętnie prowadzona narracja, soczysty, a jednocześnie prosty w odbiorze język, niezwykle wciągająca fabuła i plastycznie kreowane postaci powodują, że czytelnik ma poczucie uczestnictwa w akcji, czuje, jakby był naocznym świadkiem występujących w książce wydarzeń. Obowiązkowa lektura dla wszystkich wrażliwych.

Jeszcze zapowiedź wideo:

Cena wywoławcza: 20 zł

Jest to aukcja specjalna, która odbywa się w serwisie Facebook do dnia 10 czerwca do godziny 21:00.

Zwycięzca aukcji specjalnej otrzymuje również możliwość umieszczenia reklam na stronach CzytaszPomagasz.pl, na okres jednego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.